18 547 67 26, 668 114 193
Kokuszka 2, Piwniczna
9:00 - 18:00

Imprezy okolicznościowe

Kokuszka-Ski.plImprezy okolicznościowe

Oferta imprez okolicznościowych

Spokojne i urokliwe miejsce

Ośrodek Narciarski Kokuszka-Ski to miejsce, w którym nie tylko można pojeździć na nartach lub snowboardzie, ale w dużej mierze miejsce, gdzie można przygotować szereg imprez okolicznościowych.

Kameralne miejsce i atmosfera oraz swobodny dostęp do pokoi dla Gości to tylko niektóre zalety naszej oferty. Zbacz szczegóły.

Organizacja imprez rodzinnych i okolicznościowych to nasza specjalność, dlatego przygotowujemy:

  • kameralne przyjęcia weselne,
  • imieniny, urodziny
  • komunie, chrzciny
  • stypy
  • spotkania rodzinne
  • szkolenia i imprezy integracyjne
  • konferencje
  • studniówki
  • Kinderbale i inne imprezy dla dzieci
Kokuszka-Ski.pl - narty, snowboard, wyciąg, stok narciarski, noclegi, imprezy, kuchnia, Piwniczna, Rytro, Krynica, Żegiestów, Stary Sącz, Nowy Sącz

Oferujemy kompleksową obsługę restauracyjną, specjalnie przygotowane menu oraz wystrój. Chrzciny, przyjęcia komunijne, urodziny, rocznice i inne wydarzenia organizujemy wraz z doświadczonym personelem, który z przyjemnością będzie pomagał w organizacji i zadba o każdy szczegół. Zawsze służymy pomocą i doradztwem, aby urodziny, chrzciny, czy inne wydarzenie było w pełni udane.

Nasze usługi dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Dlatego organizacja imprez rodzinnych to dla nas zawsze ciekawe wyzwanie, do którego nie podchodzimy szablonowo. Chętnie podejmujemy się nawet nietypowych zleceń, chętnie też dostosujemy naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań.

Uczestnicy imprez mogą skorzystać z wygodnych noclegów w naszym obiekcie. Do dyspozycji jest kilka pokoi. Zapraszamy wszystkich gości przez cały sezon, szczególnie latem, kiedy okolica sprzyja wędrowaniu i korzystaniu z uroków jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie przykro przekazywać informacje, które dzisiaj nie cieszą się popularnością.
W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz niekorzystnymi rozporządzeniami władz RP informujemy, że najprawdopodobniej w tym roku nie uruchomimy dla Was naszego wyciągu i stacji narciarskiej.
Jeśli sytuacja się zmieni, będziemy informowali na bieżąco o stanie i możliwości korzystania z naszej stacji narciarskiej przez stronę internetową oraz profil Facebook (link tutaj).

Liczyliśmy na spotkanie z Wami w tym roku.... Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
Ekipa Kokuszka-SKI