18 547 67 26, 668 114 193
Kokuszka 2, Piwniczna
9:00 - 18:00

Trasy i wyciągi

Kokuszka-Ski.plTrasy i wyciągi
Kokuszka - aktywny wypoczynek

Kameralna i spokojna okolica, dobra infrastruktura i atmosfera

Kokuszka to mała osada, której zabudowa i sąsiedztwo jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Sąsiedztwo miejscowości uzdrowiskowych oraz bardzo widokowy stok, czyni z niej atrakcyjnym miejscem na mapie zimowych sportów.

Sam stok jest podzielony na 3 wyciągi: 2 talerzowe i dla najmłodszych – dywanowy. Każdy amator zimowego szaleństwa znajdzie miejsce dla siebie, szczególnie, że atmosfera na oświetlonym stoku jest kameralna, a dbałość o naśnieżanie czyni go bezpiecznym i świetnie przygotowanym. Nasze armatki śniegowe produkują masę śniegu, który utwardzamy własnym ratrakiem!

W dolnej części stacji znajduje się parking, mała gospoda ze świetnymi posiłkami i napojami oraz wypożyczalnia nart, snowboardu, butów, gogli, kasków – słowem sprzęty, na którym można bezpiecznie szusować. A jeśli posiadasz własny sprzęt – możemy przeprowadzić dla Ciebie pełny serwis, włącznie z profesjonalnym smarowaniem i regulacją wiązań.

Kilka danych fizycznych o naszej stacji

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie przykro przekazywać informacje, które dzisiaj nie cieszą się popularnością.
W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz niekorzystnymi rozporządzeniami władz RP informujemy, że najprawdopodobniej w tym roku nie uruchomimy dla Was naszego wyciągu i stacji narciarskiej.
Jeśli sytuacja się zmieni, będziemy informowali na bieżąco o stanie i możliwości korzystania z naszej stacji narciarskiej przez stronę internetową oraz profil Facebook (link tutaj).

Liczyliśmy na spotkanie z Wami w tym roku.... Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
Ekipa Kokuszka-SKI